Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
a co ilonie jest dokladnie???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szkoda chlopaka ale to wina rodzicow gdzie dzieci wypuszczac z domu dobranocka i spac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokładnie nie wiem ale chyba ma przebite płuco.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rodzice byli w pracy na nocce,oboje,babka z nimi została,skąd wiecie że mlody jest w takim stanie że nie dają szans? Ja słyszałem że jest w bardzo ciężkim ale że aż tak?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiem że pogrzeb Ani odbędzie się w poniedziałek o godz 16.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
;//// napisał:
ojca nie straci. co najwyzej bedzie mial z nim ograniczony kontakt [w zaleznosci od wyroku] wiele czynnikow wplynie na zlagodzenie wyroku, wiec nie wymyslajcie najgorszego. i dziecko zostaje osierocone jesli rodzice nie zyja. zastanowcie sie co za bzdury wymyslacie;/ Maly wciaz ma ojca! co do tego mlodego chlopaka nic mi niewiadomo.
mądry jesteś ale sprawy są bardziej skomplikowane niż się wydaje i przestańcie obwiniać kogokolwiek za to co się stało, bo ani Mariusz ani te osoby które wsiadły do auta już niczego nie zmienią a takich piratów i deb***i nie brakuje nie on pierwszy i nie ostatni spowodował taki wypadek, oskarżacie go jakby był przestępcą , każdy popełnia błędy i sam za nie płaci , poco to wszystko wałkować w nieskończoność , wszystkim zajmie się policja i sąd , lepiej módlmy się o zdrowie dla rodzeństwa i pomyślne zakończenie a nie jakieś wyciąganie brudów i oskarżenia !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pisze do was wszystkich jak mozecie sie wyzywac na ofiarach tego wypadku oni walcza o zycie jeszcze nic nie wiadomo a wy wypisujecie takie glupoty ze czytac sie nie chce o konradzie nikt tak nie powiedzial ze bedzie sparalizowany a wiecwj wam nie powiem bo to woda na mlyn zastanowcie sie zanim naoiszecie cokolwiek a nazywanie dziewczyn dziwkami to przesada zwlaszcza gdy jedna nie zyje uszanujcie jej pamiec
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
henia napisał:
a nazywanie dziewczyn dziwkami to przesada zwlaszcza gdy jedna nie zyje uszanujcie jej pamiec
No właśnie, która z Was taka święta że nie daje dupy I który z Was taki święty, że nie marzy aby któraś dała
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szanowny gosciu taka chwila nie jest na rozwazanie czy któras dobrze daje dupy czy nie lepiej bys sie za nich pomodlił zamiast plesc głupoty na miejscu dziewczyn za takie słowa nie dostał bys dupy do końca zycia od nikogo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
droga annnnn jesli jestes tak dobrze poinformowana to zamknij morde na kłotke bo jeszcze raz jakzobacze twój komentarz to sie do ciebie wybiore zostaw ta rodzine w spokoju cały swiat nie musi wiedziec o ich cierpieniu i przezyciach na twoje wiesci pisza tylko głupoty a jezeli jestes dobrą sąsiadką to sie za nich pomódl zamiast pisac głupoty które nie sa prawdą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
już dajcie spokój z osądami i głupim gadaniem a nie wywalacie osobiste życie tych ludzi jeżeli nie macie pojęcia nic nie piszcie to tragedia wielka mariusz jako zawodowy kierowca był dobry znam go to wiem jak jeżdził w pracy jego życie nie powinno was obchodzić ani jego żona ani dziecko po h** tak piszecie co was obchodzi co z dzieckiem on ma rodzine wspaniałą więc mu pomogą a miejcie godność i przestancie pisać o tych dziewczynach dziwki mimo że ich nie znam to uszanujcie tą tragedie bo was to też może spotkać i nie było by fajnie jakby wasze życie było wywalane na forum...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja nie mogę ale wy piszecie pierdoły po kiego ch... piszecie o życiu prywatnym innych osób, oraz skąd jesteście tak dobrze poinformowani o tym że np.Ilona to dziwka?? jak nawet nie wiecie po co one tam wsiadły więc nie piszcie bo to już jest zdenia poje.... jak nie znacie tych osób a się wypowiadacie ;/ no chyba że sąsiad albo rodzina i przypuszczacie swoje tezy ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Anetkos nie strasz bo i ja się boje,ty lepiej postrasz tych co piszą "czy się dobrze rżnęły"bo chyba to jest nie na miejscu,jak ktoś coś wie to dla czego ma nie napisać,jak ja bym wiedział to też bym wpisa zrobił,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jony popieram,anetka wsać se grożby w ....jak żeś taka mądra to napisz co wiesz,bo z tego co ja wiem to informacje są prawdziwe.A przecież każdy ma prawo pisac i wiedziec wolność słowa!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak coś annn bedziesz wiedziała to dawaj,znam ich i chce wiedziec co się dzieje,wyrazy współczucia dla rodziny Ani.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wyrazy współczucia dla rodziny Anny:( módlcie sie o zdrowie dla rodzeństwa które walczy o swoje młode życia zamiast wypisywać takie raniące i oskarżające słowa, gdzie wasze sumienia?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jony jak by twoje rodzenstwo było w szpitalu w takim stanie to tez bys nie chciał zeby oni pisali bzdury bo i tak w rodzinie jest dosyc trosk a nie muszą sie jeszcze denerwowac waszymi głupi komentarzami.Ja nie groże tylko ostrzegam a istnieje ochrona danych osobowych a to jest karalne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i wszystkie informacje o stanie zdrowia nie są prawdziwe bo wiem jaki jest ich stan a to co piszecie to jedna wielka bzdura
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
henia napisał:
pisze do was wszystkich jak mozecie sie wyzywac na ofiarach tego wypadku oni walcza o zycie jeszcze nic nie wiadomo a wy wypisujecie takie glupoty ze czytac sie nie chce o konradzie nikt tak nie powiedzial ze bedzie sparalizowany a wiecwj wam nie powiem bo to woda na mlyn zastanowcie sie zanim naoiszecie cokolwiek a nazywanie dziewczyn dziwkami to przesada zwlaszcza gdy jedna nie zyje uszanujcie jej pamiec
no niczym nowym to tu nie blyszczysz. kawalek wczesniej juz o tym wspomnialam ;] nie musisz powtarzac. kazdy umie czytac i raz mysle ze wystarczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wszyscy piszecie o stanie zdrowia ,a czy ktoś wie gdzie leżą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 8 z 37

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...